עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

Vyou מביאה את הבשורה החדשה בתחום האופטומטריה .
בדיקת הראייה הראשונה בעולם שמתאימה את עצמה לכל נבדק - בדיקת הראייה הסביבתית.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הבשורה החדשה בתחום האופטומטריה !

30/01/2015 23:30
Vyou optometry
ראייה, בדיקת ראייה סביבתית

בדיקה אופטית המתאימה לצרכים המודרניים הדיגיטליים – בדיקה מהדור השלישי לאנשים מהדור החדש .

 

מתי לאחרונה עשיתם בדיקת עיניים? האם עצרתם לרגע לחשוב על זה שבדיקות הראייה שמתבצעות היום , זהות כמעט לחלוטין לבדיקות אשר נעשו לפני כמה עשורים? איך זה ייתכן הרי הצרכים הראייתים של האדם המודרני השתנו פלאים מאז.

לפני 20 שנה בדיקת ראייה בחנות אופטיקה או בקליניקה הייתה מספקת מכיוון שרוב צרכי הראייה היו ראייה למרחק ו/או ראייה לטווח קצר מה שמכונה :קריאה או כתיבה.

כיום צרכי הראייה שלנו מורכבים ומגוונים , האדם המודרני מבלה את רוב יומו מול מסכים בגדלים ומרחקים שונים , כל אלה קוראים תיגר לעיניים שלנו שעובדות קשה מאוד על מנת לעמוד בקצב .

מתי בפעם האחרונה בעת בדיקת ראייה בחנות אופטיקה האופטומטריסט ביקש מכם לאחוז את האייפד שלכם והתאים את המרשם לאחיזה והמרחק ?

את,הנוהגת לקרוא ערב ערב בחצי שכיבה במיטה בספר האלקטרוני שלך,תשאלי את עצמך את השאלה - האם בדיקת ראייה המתבצעת בחדר בדיקה ,בישיבה זקופה, עם תאורה לא טבעית וכרטיס בדיקה לראייה מקרוב , יכולה להיות אופטימלית עבור הצורך הספציפי שלך ??


דורון הרגיש שהראייה למחשב מטושטשת , העיניים מתעייפות לאחר מספר שעות עבודה , בהמלצתו של חבר הלך לחנות האופטיקה הקרובה . עבר בדיקת ראייה מקיפה וייסודית ע"י אופטומטריסט מדופלם ומקצועי , בחר מסגרת אופנתית מהקולקציה החדשה ... לאחר מספר ימים כאשר התיישב מול המחשב בכיסא במשרד הרגיש שמשהו לא בסדר... כדי לראות ברור הוא צריך להתקרב למחשב ולארגן מחדש את סביבת העבודה שלו בהתאם למשקפיים. אין זה הגיוני לפעול ככה.

דורון עובד 10 שעות ביום מול מחשב , הוא רגיל להיות בחצי שכיבה בכיסא העור שיש לו במשרד והמחשב נמצא במרחק מאוד ספציפי . כמו כן התאורה , זווית הראייה וצרכי הראייה שיש לו תוך כדי העבודה לא נלקחו בחשבון בבדיקה אותה עבר בחנות האופטיקה.


את המהפכה בתחום בדיקות העיניים הסביבתיות מובילים האופטומטריסטים לנה ופנחס מחברת VYOU, " לאחר שנים של עבודה בחנויות אופטיקה וקליניקות , הגענו לתובנה שמביאה את הבשורה החדשה והרעננה לתחום השמרני הזה: המפתח לראייה טובה זה הרבה יותר מהתאמת מספר ומסגרת !הפתרון האופטי האופטימלי מורכב מהמון משתנים, לכן צוות מומחים שמגיע אלייך ומתאים לך פתרון המתאים לסגנון החיים , סביבת החיים וההעדפות שלך, משפר לך את איכות החיים בצורה משמעותית" לדבריהם ,בדיקה בחדר בדיקה פשוט אינה מדמה מציאות ולכן אינה מדויקת . בדיקת הראיה הסביבתית היא בדיקת ראייה המתבצעת בסביבתו הטבעית של האדם,בתנאי התאורה להם הוא רגיל , בזמן שהוא יושב בנוח בכיסא שבו הוא מבלה את מרבית שעות היום, במרחק  המדוייק מהמחשב או כלמסך שמולו עובד, ולכן היא מהימנה ומדוייקת. לנה מוסיפה: "

רק בבדיקה הסביבתית , הפתרון האופטי הוא אופטימלי מכיוון שהוא מותאם לסביבתו וצרכיו של הנבדק ולא ההפך בה סביבתו מותאמת לפתרון האופטי הלא מדויק"

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: